Digital Talent Agency

Wspieramy artystów tworzących gry, wydawców i licencjodawców. Globalnie

 • Kto jest naszym Klientem

  Znasz temat. Potrafisz wyczarować światy. Opowiadać wciągające historie. Stworzyć udaną mechanikę. A potem to wszystko zakodować. Każdy z tych elementów jest kluczowy i każdy masz pod kontrolą

  Czas na kolejne kroki - i tutaj wkraczamy my. Możemy pomóc w stworzeniu planów dystrybucyjnych, wesprzeć Cię przy zaplanowaniu działań marketingowych i PR, wynegocjować warunki umów oraz asystować przy wejściu na kluczowe platformy dystrybucji cyfrowej i do kanałów tradycyjnych. W przypadku, w którym zdecydujesz się na wydanie tytułu samodzielnie również możesz na nas liczyć.

  Duży zespół, plan wydawniczy, być może również platforma dystrybucji cyfrowej. To wszystko już masz. Ewentualnie rozważasz perspektywy wsparcia działu biz dev w firmie.

  Jesteśmy w stanie wspomóc Cię w każdym z tych obszarów – zarówno poprzez dostarczanie propozycji tytułów i treści do wprowadzenia do sprzedaży w kluczowych kanałach lub też asystując Ci przy tworzeniu, a następnie realizacji planów wydawniczych.

  Dysponujesz prawami do brandu. Lub masz w swojej ofercie licencje. Albo jesteś
  w posiadaniu praw do popularnych i lubianych postaci. Czy też chcesz podnieść atrakcyjność swojej oferty B2B przez wprowadzenie cyfrowego produktu wspieranego mocną, rozpoznawalną marką licencyjną.

  Tu rozpoczyna się nasza rola. Pomożemy wyselekcjonować najbardziej adekwatną markę dla Twojego produktu, zidentyfikujemy potencjalnych licencjobiorców, wynegocjujemy korzystne warunki umowy licencyjnej, a także pomożemy w realizacji Twoich planów zarówno
  w obszarze cyfrowym, jak też fizycznym.

 • Co robimy

  Pomagamy brandom oraz tworzącym je ludziom. Brandom już obecnym w świadomości odbiorców na całym świecie, jak też tym, które dopiero się rodzą. W dziedzinie dystrybucji cyfrowej i fizycznej jesteśmy w stanie wesprzeć Cię w opracowaniu modeli biznesowych, dobrać kanały sprzedaży, zaplanować kampanie promocyjne oraz pomóc wywiązać się z ustaleń kontraktowych, które podejmujesz. Chociaż równie dobrze możemy wyręczyć Cię w każdym z tych obszarów.

  Nasze doświadczenie i know how są do Twojej dyspozycji.

 • Kiedy możemy zacząć

  W 24 godziny od twojego pierwszego kontaktu odezwiemy się do Ciebie i omówimy dalsze kroki.

 • Gdzie jesteśmy

  Nasze biuro mieści się w Warszawie, ale na spotkanie możemy umówić się w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie.

 • Dlaczego warto z nami pracować

  Jesteśmy specjalistami z bogatym doświadczeniem w dziedzinie business development, PR, marketingu i licencji, które nabywaliśmy w firmach CD Projekt, Game Technologies, Porting House i Sony Computer Entertainment. Do tego dochodzą jeszcze lata w branży dziennikarskiej oraz wydawniczej.

  Witają cię Michał Affelski i Krzysztof Papliński.

  Miło nam Cię poznać.